جمعه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۴ ۱۲۷
طبقه بندی: رویدادها و اطلاعیه ها
چچ
دریافت فیلم کارگاه آموزش آنلاین فناوری سنجش از دور و مطالعات ژئومورفولوژی - قسمت اول در 21 تیر 1400

دریافت فیلم کارگاه آموزش آنلاین فناوری سنجش از دور و مطالعات ژئومورفولوژی - قسمت اول در 21 تیر 1400

کارگاه آموزشی آنلاین فناوری سنجش از دور و مطالعات ژئومورفولوژی - قسمت اول در 21 تیر 1400 ، ساعت 11 به صورت آنلاین برگزار گردید.

وبینار فناوری  <strong class='sis-keyword'>سنجش از دور</strong> و  <strong class='sis-keyword'>مطالعات ژئومورفولوژی</strong> در پرتال سنجش از دور


اداره کل سنجش از دور و پایش فضایی سازمان فضایی ایران در راستای مسئولیت اجتماعی و وظایف سازمانی خود و به منظور توانمند سازی بخش خصوصی، دانشجویان، محققین و اساتید فعال در حوزه سنجش از دور، کارگاه آموزشی "فناوری سنجش از دور و مطالعات ژئومورفولوژی - قسمت اول" را با همکاری دانشگاه شهید بهشتی در روز 21 تیر ماه 1400 به صورت آنلاین برگزار نمود.


وبینار فناوری  <strong class='sis-keyword'>سنجش از دور</strong> و  <strong class='sis-keyword'>مطالعات ژئومورفولوژی</strong> در  <strong class='sis-keyword'>پرتال  <strong class='sis-keyword'>سنجش از دور</strong></strong> توسط مهندس پیمان محمدی


فیلم کارگاه برگزارشده از طریق لینک ذیل قابل دسترس می باشد. برای دریافت فیلم از طریق دکمه چرخ دنده واقع در سمت راست محدوده مشکی، کیفیت نمایش فیلم را انتخاب و پس از اجرای فیلم با کلیک رو دکمه سمت راست ماوس و انتخاب گزینه ...Save Video As، اقدام به دریافت فیلم کارگاه مورد نظر نمائید.

آدرس کوتاه شده: