جمعه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۳۲ ۱۴۷
طبقه بندی: رویدادها و اطلاعیه ها
چچ
ثبت نام در کارگاه آموزشی فناوری سنجش از دور و مطالعات ژئومورفولوژی - جلسه سوم در 25 مرداد 1400

ثبت نام در کارگاه آموزشی فناوری سنجش از دور و مطالعات ژئومورفولوژی - جلسه سوم در 25 مرداد 1400

کارگاه آموزشی آنلاین فناوری سنجش از دور و مطالعات ژئومورفولوژی - جلسه سوم در روز دوشنبه مورخ 25 مرداد 1400 در ساعت 11:00 صبح به صورت آنلاین برگزار می گردد.


اداره کل سنجش از دور و پایش فضایی سازمان فضایی ایران در راستای مسئولیت اجتماعی و وظایف سازمانی خود و به منظور توانمند سازی بخش خصوصی، دانشجویان، محققین فعال در حوزه سنجش از دور، کارگاه آموزشی "فناوری سنجش از دور و مطالعات ژئومورفولوژی - جلسه سوم" را در روز دوشنبه مورخ 25 مرداد ماه 1400، ساعت 11:00 با همکاری دانشگاه شهید بهشتی به صورت آنلاین ( وبینار) برگزار می‌ نماید.

نکته : از شرکت کنندگان، هیچگونه هزینه ای اخذ نمی شود. این دوره فاقد گواهی شرکت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 23344-021، داخلی 118 تماس حاصل نمائید.


مهندس پیمان محمدی، مدرس وبینار فناوری  <strong class='sis-keyword'>سنجش از دور</strong> و  <strong class='sis-keyword'>مطالعات ژئومورفولوژی</strong> در پرتال سنجش از دور


  • تاریخ و زمان برگزاری : دوشنبه 25 مرداد ماه 1400، ساعت 11:00 صبح
  • مدت زمان دوره : 1 ساعت و نیم

از متقاضیان شرکت در کارگاه آموزشی دعوت بعمل می آید که به منظور ثبت نام در این کارگاه آموزشی از طریق لینک ذیل اقدام نمایند.نکته : اگر در هنگام ثبت نام با خطایی مواجه شدید از راه حل های پیشنهادی ذیل استفاده نمائید.

  1. کش مرورگر خود را پاک نموده و دوباره سعی نمائید.
  2. مرورگر خود را عوض نمائید. بعنوان مثال از فایرفاکس به کروم یا برعکس
  3. در صورت بروز خطا در نسخه دسکتاپ از نسخه موبایل برای ثبت نام استفاده نمائید یا برعکس

آدرس کوتاه شده: