سه شنبه, ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۵۱ ۱۴۰
طبقه بندی: رویدادها و اطلاعیه ها
چچ
ثبت نام در کارگاه آموزشی آنلاین آشکارسازی تغییرات چند زمانه جنگل های مانگرو با استفاده از تصاویر سری لندست در 26 آبان 1400

ثبت نام در کارگاه آموزشی آنلاین آشکارسازی تغییرات چند زمانه جنگل های مانگرو با استفاده از تصاویر سری لندست در 26 آبان 1400

کارگاه آموزشی آنلاین آشکارسازی تغییرات چند زمانه جنگل های مانگرو با استفاده از تصاویر سری لندست در تاریخ 26 آبان 1400 در ساعت 11:00 صبح به صورت آنلاین برگزار می گردد.

مراحل تصویربردای از جنگل مانگرو


اداره کل سنجش از دور و پایش فضایی سازمان فضایی ایران در راستای مسئولیت اجتماعی و وظایف سازمانی خود و به منظور توانمند سازی بخش خصوصی، دانشجویان، محققین فعال در حوزه سنجش از دور، کارگاه آموزشی "آشکارسازی تغییرات چند زمانه جنگل های مانگرو با استفاده از تصاویر سری لندست" را در روز چهارشنبه مورخ 26 آبان ماه 1400، ساعت 11:00 با همکاری به صورت آنلاین (وبینار) برگزار می‌ نماید.

نکته : از شرکت کنندگان، هیچگونه هزینه ای اخذ نمی شود. این دوره فاقد گواهی شرکت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 23344-021، داخلی 118 تماس حاصل نمائید.


مصطفی مهدوی فرد، مدرس دوره آشکارسازی تغییرات چند زمانه جنگل های مانگرو با استفاده از تصاویر سری لندست


  • تاریخ و زمان برگزاری : چهارشنبه 26 آبان ماه 1400، ساعت 11:00 صبح
  • مدت زمان دوره : 1 ساعت و نیم

از متقاضیان شرکت در کارگاه آموزشی دعوت بعمل می آید که به منظور ثبت نام در این کارگاه آموزشی از طریق لینک ذیل اقدام نمایند.


لینک فرم ثبت نام در وبینار


نکته : اگر در هنگام ثبت نام با خطایی مواجه شدید از راه حل های پیشنهادی ذیل استفاده نمائید.

  1. کش مرورگر خود را پاک نموده و دوباره سعی نمائید.
  2. مرورگر خود را عوض نمائید. بعنوان مثال از فایرفاکس به کروم یا برعکس
  3. در صورت بروز خطا در نسخه دسکتاپ از نسخه موبایل برای ثبت نام استفاده نمائید یا برعکس

آدرس کوتاه شده: