چهارشنبه, ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ ۰۸:۰۰ ۱۰۶
طبقه بندی: رویدادها و اطلاعیه ها
چچ
دریافت فیلم کارگاه آموزشی آنلاین مدیریت ترافیک دریایی جنوب ایران در دوره کرونا با استفاده از داده‌ های چند زمانه ماهواره‌ ای در 16 اسفند 1400

دریافت فیلم کارگاه آموزشی آنلاین مدیریت ترافیک دریایی جنوب ایران در دوره کرونا با استفاده از داده‌ های چند زمانه ماهواره‌ ای در 16 اسفند 1400

کارگاه آموزشی آنلاین مدیریت ترافیک دریایی جنوب ایران در دوره کرونا با استفاده از داده‌ های چند زمانه ماهواره‌ ای در 16 اسفند 1400 در ساعت 11:00 به صورت آنلاین برگزار گردید.

وبینار مدیریت ترافیک دریایی جنوب ایران در دوره شیوع کووید19- با استفاده از داده‌ های چند زمانه ماهواره‌ای


اداره کل سنجش از دور و پایش فضایی سازمان فضایی ایران در راستای مسئولیت اجتماعی و وظایف سازمانی خود و به منظور توانمند سازی بخش خصوصی، دانشجویان و محققین فعال در حوزه سنجش از دور، کارگاه آموزشی "مدیریت ترافیک دریایی جنوب ایران در دوره کرونا با استفاده از داده‌ های چند زمانه ماهواره‌ ای" را با همکاری دانشگاه تبریز در روز 16 اسفند ماه 1400 به صورت آنلاین برگزار نمود.


مدیریت ترافیک دریایی جنوب ایران در دوره شیوع کووید19- با استفاده از داده‌ های چند زمانه ماهواره‌ای


فیلم کارگاه برگزارشده از طریق لینک ذیل قابل دسترس می باشد. برای دریافت فیلم از طریق دکمه چرخ دنده واقع در سمت راست محدوده مشکی، کیفیت نمایش فیلم را انتخاب و پس از اجرای فیلم با کلیک رو دکمه سمت راست ماوس و انتخاب گزینه ...Save Video As، اقدام به دریافت فیلم کارگاه مورد نظر نمائید.
 معرفی کتب و مجلات فارسی و انگلیسی  <strong class='sis-keyword'>سنجش از دور</strong> و اطلاعات مکانی در پرتال سنجش از دورآدرس کوتاه شده: