چهارشنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ۱۰:۵۴ ۷۳
طبقه بندی: رویدادها و اطلاعیه ها
چچ
دریافت فیلم کارگاه آموزشی آنلاین مقدمه ای بر GIS در پزشکی و سلامت در 22 فروردین ماه 1401

مدرس : جناب آقای مهندس یوسف موسیوند

دریافت فیلم کارگاه آموزشی آنلاین مقدمه ای بر GIS در پزشکی و سلامت در 22 فروردین ماه 1401

کارگاه آموزشی آنلاین مقدمه ای بر GIS در پزشکی و سلامت در 22 فروردین ماه 1401، ساعت 08:30 صبح به صورت آنلاین برگزار گردید.

وبینار gis مقدماتی در  <strong class='sis-keyword'>پزشکی و سلامت</strong> در پرتال  <strong class='sis-keyword'>سنجش از دور</strong> در 22 فروردین 1401


اداره کل سنجش از دور و پایش فضایی سازمان فضایی ایران در راستای مسئولیت اجتماعی و وظایف سازمانی خود و به منظور توانمند سازی بخش خصوصی، دانشجویان و محققین فعال در حوزه سنجش از دور، کارگاه آموزشی "مقدمه ای بر GIS در پزشکی و سلامت" را با همکاری دانشگاه خوارزمی تهران در روز 22 فروردین ماه 1401 به صورت آنلاین برگزار نمود.


جناب آقای مهندس یوسف موسیوند در  <strong class='sis-keyword'>وبینار</strong> gis مقدماتی در  <strong class='sis-keyword'>پزشکی و سلامت</strong> در پرتال  <strong class='sis-keyword'>سنجش از دور</strong> در 22 فروردین 1401


فیلم کارگاه برگزارشده از طریق لینک ذیل قابل دسترس می باشد. برای دریافت فیلم از طریق دکمه چرخ دنده واقع در سمت راست محدوده مشکی، کیفیت نمایش فیلم را انتخاب و پس از اجرای فیلم با کلیک رو دکمه سمت راست ماوس و انتخاب گزینه ...Save Video As، اقدام به دریافت فیلم کارگاه مورد نظر نمائید.
 معرفی کتب و مجلات فارسی و انگلیسی  <strong class='sis-keyword'>سنجش از دور</strong> و اطلاعات مکانی در پرتال سنجش از دورآدرس کوتاه شده: